x
Marka Listesi

Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo

Trambolin
Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
  • Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
  • Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
  • Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
  • Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
  • Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli - Ücretsiz Kargo
İndirimsiz Fiyatı: 179,00 TL
%17 İndirimli Fiyatı: 149,00 TL
Havale İle:149,00 TL
Toplam Tutar:149,00 TL
 
Garanti Bilgisi:2 Yıl
Teslimat Bilgisi:Ücretsiz Kargo

ÜCRETSİZ KARGO

Ravel RV 345 T 92 cm Çapında Trambolin Sayaçlı Digital Göstergeli

Dijital göstergesi sayesinde adım, zaman, kalori, toplam sıçrama sayısı, dakikada sıçrama sayısı gibi datalara kolayca erişim imkanına sahip olursunuz.

Ravel 36" Egzersiz Lastikli ve Sayaçlı Turuncu Trampolin - RV 345

Ürünün Üstün Özelliği 1 : Dijital göstergesi sayesinde adım, zaman, kalori, toplam sıçrama sayısı, dakikada sıçrama sayısı gibi datalara kolayca erişim imkanına sahip olursunuz.

Ürünün Üstün Özelliği 2 : Katlanabilir özelliği sayesinde arzu ettiğiniz zaman katlayıp yatağınızın altına ya da dolaba kalırabilirsiniz. Bu özelliği, diğer katlanamayan trampolinlere göre büyük bir yer avantajı sağlar.

Ürünün Üstün Özelliği 3 : Trampoline monte şekildeki egzersiz lastikleri sayesinde kol, omuz ve göğüs kaslarınızı çalıştırma; koltuk altı selülitlerinizi yok etme imkanına kavuşursunuz.

Ebatlar : Gövde Profili : 25,4 mm Ayak sayısı : 6 adet

Kurulu Ebatlar : Çap : 92 cm Yükseklik : 22 cm Net & Brüt Ağırlık : 5,50 kg - 6,50 kg  Kutu Ölçüleri : 71 cm x 36 cm x 10.50 cm

Sıçramanın Faydaları :

Gününüze canlılık katın! Sıçramak; sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, trampolin üzerinde geçireceğiniz birkaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar; öte yandan iyi bir idman da yapmış olursunuz. Sıçrayın! Sonuçlarından memnun kalacaksınız.

Kilo Verdirir Sıçrama fazla kiloları yakmak için iyi bir egzersizdir. Düzenli sıçramak, koşu, bisiklet veya yüzmede olduğu gibi vücutta kalorilerin yakılmasını sağlar. Sıçrama yoluyla lenf sistemi uyarılır. Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın hareketlenmesinin sonucu ortaya çıkan asitli atıkların, toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir.

Enerji Artırır Ritmik sıçrama büyük adele gruplarını çalıştırır, soluk alıp vermeyi ve kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzenler. Bu dolaşımın hızlanması hücrelere taşınan oksijeni ve besin miktarını da artırarak vücudun, enerji seviyesini yükseltir, canlılık sağlar.

Eklemleri Korur Sıçrama güvenli ve faydalı hafif etkili bir idmandır. Trampolinde sıçramak, sert bir zeminde yapılan benzer idman hareketlerine göre, eklemler üzerinde hissedilen darbelerin etkisini çok aza indirdiğinden, çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getirir. Bu nedenle eklem sorunları ve sırt ağrılarına karşı çok etkili bir egzersiz yöntemidir.

Detoksu Destekler Sıçramak vücudun kendi kendisini temizlemesine mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Lenflerimiz, kalbimiz gibi bir pompa değildir; lenf dolaşımının uyarabilmesi yerçekimine ve adele hareketine ihtiyaç vardır. Trampolin üzerinde ritmik sıçrama her ikisini de sağlar. Vücut ısımız yükseldiğinde terlemeye başlarız, böylece deri yoluyla vücudumuz asitli atıklardan temizlenir. Sıçrama yoluyla büyük adale gruplarının konsantrasyonu, vücudu alkalize eden oksijeni bütün dokulara taşır, karın bölgesindeki organları uyarır ve katı atıkların bağırsaklarımızdan geçişini destekler ve kolaylaştırır.

Bağışıklığı Güçlendirir Bağışıklık hücrelerimizin çoğu lenf sistemiyle taşınır. Lenf dolaşımını güçlendirmek, bu hücrelerin bütun vücudumuzda hareketliliğini ve faaliyetlerini de artırır, vücudumuzun enfeksiyonlarla ve hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur.

Sinir Sistemini Geliştirir ve Sakinleştirir Zıplama hareketiyle, yani vücudumuzun yukarı ve aşağı doğru yaptığı ritmik hareketle, vücudumuzu daha iyi hissederiz, farkına varırız, deri duyu olarak adlandırılan hissimiz uyanır. Farklı hareketlerin biraradalığı koordinasyonumuzu zorlar ve geliştirir. Sıçrama aynı zamanda iyi bir sters arttırıcıdır, çünkü birbirini tekrar eden sıçrama, sizi bir çeşit trans hali gibi kendinizden geçirir, gevşemenizi sağlar.

Ne Kadar Süreyle Zıplamalısınız? 5 dakikalık seanslarla başlayın ve giderek gelişen zindelik durumunuza göre dereceli olarak artırın. Haftada 3 seanstan başlayarak günde 3 seansa kadar çıkın ve seans başına 15 dakika çalışın. Sağlığınızı güçlendirmeye başlamak günde yalnızca bir kaç dakikanızı alacak.

Önerilen Egzersizler : Trampolinde amaç yalnızca yapabileceğiniz kadar yükseğe zıplamak değildir, aynı zamanda da çeşitli ritmik zıplama hareketleri size fayda sağlar. Dengenizi, koordinasyonunuzu ve dayanıklılığınızı güçlendirmek için farklı hareketler yapın:

Hafif Sıçrama Trampolini kullanmaya yeni başlayanlar trampolinin yüzeyinden ayaklarını kesmeden yavaş yavaş sıçrama hareketidir.

Yürüme & koşma Bir kez trampolin üzerinde denge kurulduktan sonra dizleri yukarıya çekilerek yapılan yürüyüş ve koşu hareketidir.

Twist Ayaklarını tek bir yöne doğru bakıp, vücudun üst kısmının ise diğer yöne doğru baktığı konumda yapılan bir o yöne, bir buyöne sağlı sollu sıçrama hareketidir.

Jumpin Jacks Klasik "jumpin jack" olarak bilinen hareketin (bacakları ve kolları açarak sıçrama) trampolin üzerinde yapılmasıdır. Bu daha gelişmiş bir harekettir ve trampolinde yapıldığında adaleleri ve kardiyovasküler dayanıklılığı geliştirir ve eklemleri, sert bir zeminde yapıldığından daha fazla korur.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.